sobota, 4 listopada 2017

X Jubileuszowe Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach


Kurier Szachowy został patronem medialnym X Jubileuszowych Mistrzostw Rzeszowa w Szachach. Zapraszamy do udziału i będziemy informować o wynikach Mistrzostw. 

X Jubileuszowe Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach

W dniach 7 – 12 listopada 2017 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście rozegrane zostaną X Jubileuszowe Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach. Pięciodniowy turniej wyłoni Mistrzów Rzeszowa w kategorii Seniorów, Juniorów i do lat dziesięciu. Mistrzostwa są realizowane pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa, Polskiego Związku Szachowego oraz Podkarpackiego Związku Szachowego.
X Jubileuszowe Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach są organizowane przez Dyrektora Turnieju Romana Wąsika – Sędziego Głównego Turnieju przy współpracy z Rzeszowskim Domem Kultury, Rzeszowskim Klubem Szachowym oraz Przedsiębiorstwem Turystycznym Wagabunda. Głównym celem wydarzenia jest popularyzacja gry w szachy wśród mieszkańców Rzeszowa.

Rozgrywki szachistów potrwają od 7 listopada do 12 listopada 2017 roku i odbędą się w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście, zlokalizowanym w Rzeszowie przy ul. Staromiejskiej 43a. Oficjalna uroczystość otwarcia X Jubileuszowych Mistrzostw Rzeszowa w Szachach nastąpi w środę 8 listopada o godzinie 17:00, natomiast finał i rozstrzygnięcie odbędzie się w niedzielę 12 listopada o godzinie 16:30.

Organizatorzy przyznają puchary zdobywcom trzech pierwszych miejsc w każdej grupie oraz zwycięzcom w kategorii Kobiet i dziewczynek do lat dziesięciu. Turniej, który odbywa się z udziałem uczestników najwyższej grupy jest klasyfikowany do Międzynarodowej Federacji Szachowej - FIDE. Szczegółowy regulamin mistrzostw jest dostępny na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl. ©Zdjęcia: Rzeszowski Dom Kultury

Kontakt: Daniel Czarnota, tel.: 518 082 606, e-mail: daniel.czarnota@rdk.rzeszow.pl
www.rdk.rzeszow.pl, www.facebook.com/RDK.Rzeszow
.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz